Корзина
8 отзывов
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Онлайн-шоп видавництва "Час майстрів"
+380672315737
+380443375737
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Про нас

Ми, сімейні люди, за фахом психологи, філологи, філософи, фізики — є майстри книжкової справи, створюємо книги для власних дітей, їх друзів, дітей України та усього світу. Для нас захоплива історія є стандартом,  наша мета — книжки, що можуть стати точкою опору для перетворення власного світу. 

Мета видавництва "Час майстрів" видавати дитячі книжки, що у найпростіший спосіб виражають необхідні для дитини думки. 

Наша візія. Історії правлять світом. Ми, як батьки, вчимо своїх дітей бути щасливими, розказуючи їм історії. Поширюємо свої здобутки пропагуючи традиції сімейного читання, як засіб виховання нової людини, формування майбутнього світу.

Наша місія — створення інноваційних, класичних і сучасних дитячих книжок, як витвори мистецтва, сповнених сенсом, щоб читач розгортав їх смакуючи, а закривав, збагатившись.

Настав час майстрів!

Видавництво «Час майстрів» - це експерт:

-         створення інноваційних книг;

-         якісного проведення часу з дітьми;

-         у вихованні дітей;

-         вибору книги, що і як читати з дітьми;

-         використання книги як інструмента освіти.

Важко виховувати дитину, коли оточуючий світ краде її увагу через планшети, кіно, ТіВі, інтернет, смаколики із супермаркетів і навіть через більшість книжок.

Оточення виховає дитину за вас. Воно готове розпалити жагу до розваг у вашій дитині. Можновладцям потрібні свіжі люди, що будуть працювати за «цукерки».

Нам треба захистити наших дітей, навчити їх, вкласти в них розум, знайти рішення психологічних проблем. Як виховати дитину вольовою, розумною, щоб мала сили йти не туди де «смачно кормлять», а туди, де їй цікаво, де вона стане справжнім Майстром?

Порятунок у родинному колі і розумінні світобудови. Сім’я виховає унікального Майстра, що має волю, таланти, добрий розум. А щоб допомогти сім’ї у цьому, ми —  майстри книжкової справи, створюємо книги, що забезпечують якісне, щасливе дозвілля і спонукають до розмови дітей із батьками про головне, розвивають навички пізнання, дають відчути смак відкриття, підтримуючи природну допитливість. Ми допомагаємо створити сімейну традицію читання і обговорення книг.

Перевірено:  книжки видавництва "Час майстрів" не панацея, але вони допомагають батькам виховати з маленької людини Великого Майстра. 

Не спішіть купувати, спішіть обирати. Настав час майстрів

 

 

Дайте нашим дітям книги — і ви дасте їм крила. Є. Лепман 

Колись, давним-давно, жив собі леґінь, а дехто і дурнем його прозивав — бо відразу не всяк його розпізнати може. Мав він сил і завзяття чимало, та ще й розуму на трьох стало б. Почав він думку гадати, куди б себе подіти. Придивився, бачить — люди все роблять, аби у них усього більше було, тобто все ушир та й ушир ростуть. А леґінь той волів угору рости, бо висота йому більш до вподоби.

— От дурник, — казали добрі люди. — Що ти там угорі забув? Від тої висоти ніякого зиску, ушир надійніше буде.

— Що ж, нам, дурням, не звикати, — відповів на те леґінь.

Щоб комусь допомогти у зріст додати, потрібно вміти й самому рости.

— І як його у гору рости? Може, щось з’їсти? — замислився леґінь.

Одне з'їв — не виріс. Інше з'їв — у ріст не пішов. Урешті-решт «проковтнув» якось він книжку. Одну з'їсть — росте, іншу — не росте, а від третьої тільки меншає. Хитра загадка, та дурень хитріший! Ясне діло — не від усякої книжки в ріст підеш! Навчився розрізняти. І заходився той хлопець книжки «вирощувати», та все вгору й угору намагається виростити. Непросте завдання. Важко самому з ним впоратися. У такій справі МАЙСТРИ потрібні.

— Настав Час Майстрів, — вирішив леґінь. От і став він Майстрів до своєї справи закликати.

Отож, люди добрі, і дотепер дурень той живе, а з ним ще з десяток таких, як він, — «Час майстрів» називаються. Самі ростуть, і книжки в них підростають. А коли книжки виростуть, то й вони в ріст ідуть. Усе поволі діється, та поспішати нема куди. Відкрилася їм давно забута таємниця, як справжні книжки створювати. Ще дідам нашим і прадідам відомо було, що за кожною буквою стоїть образ, а за кожним словом — образ великий, і що слова самі по собі дуже важливі для щастя людей. Та ось біда — з часом люди позабували ті образи. Тому справжня суть зникла з мови, із книжки та із самого життя. Відомо ж, що люди образами мислять. А думки людські спричиняють або щастя, або нещастя… Істинні образи приводять людей до вірних думок, вірні думки ― до щастя. Неправильні образи викликають страждання. Книжки мають формувати сильні й правильні образи в думках маленьких і великих людей, розкривати для них устрій світобудови. Хто таку книгу «ковтне», той у ріст і піде.

Книжки видавництва «Час майстрів» призначені насамперед для дітей, адже дорослі вже наповнені знаннями. Як кажуть, до повної скрині нічого нового не покладеш. Але коли дорослі дітям читатимуть, може, щось нове через дітей і собі візьмуть.

Прийшла пора… Настав «Час майстрів».