Корзина
8 отзывов
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Онлайн-шоп видавництва "Час майстрів"
+380672315737
+380443375737

Вімельбух

Вімельбух - серія книг без тексту, всі сторінки займають картинки. Це книги для того щоб батьки і діти розглядали картинки, створюючи за ними свої історії. Цю гру дуже люблять діти від року аж до 6-ти років. Вімельбухи видавництва "Час майстрів" відрізняються особливою якістю.

Як гратися з Вімельбухом? Книги серії "Вімельбух" для дітей 1 року використовуємо як гру-розповідь, застосовуючи звуки, спонукаючи дитину на звуконаслідування. Книги серії "Вімельбух" для дітей 2-х, 3-х років використовуємо для розповіді простих історій, використовуємо прості речення, пояснюємо якість зображених предметів. Книги серії "Вімельбух" для дітей 3-х, 4-х, 5-ти років використовуємо для глибокої розповіді історій про всі складні взаємозв'язки зображених предметів їх властивостей, що виходять за межі зображеного, застосовуючи відмінність слів і застосовуючи складно побудовані речення.